Bencés Diáknap

Az Iskola éve

2026. május 30. szombat

09:30 – 10:00    Érkezés, fogadás

10:00 – 11:10    Szentmise a Bazilikában, főcelebráns: Hortobágyi T. Cirill OSB

11.30-13.05:      Köszöntő, majd a kerekasztalbeszélgetések:

  • Albin atya, Konrád atya: az iskola aktuális feladatai, az Iskola éve rövid bemutatása
  • Imre atya, Hugó atya: osztálybencésség, mentorálás, teremtésvédelem
  • Klimas Marcel, Sárközi Pál (11.A): Pannonhalma On Road, bemutatkozás általános iskolákban
  • Imre Pál (12.A), Gombás Iván (12.B): a mai gimnázium végzős diákjaink szemével

13:15:                 Ebéd (sör + virsli)

Archívum