OKTV + márc. 15.

Kedves Alumnusok,

két rövid hírt tartalmaz mai, ünnepi hírlevelünk.

Két OKTV-győzelem

Örömmel és büszkeséggel számolnunk be egy jó hírről. Végzőseink közül ketten is elsők lettek az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen (OKTV), a legrangosabb iskolai megmérettétesen: Horváth Dávid az angol nyelv, Koleszár Csoma a fizika tantárgyi versenyét nyerte meg. Külön öröm, hogy mindkettejük édesapja is már gimnáziumunk diákja volt Nagy Endre atya két egymást követő osztályában: Horváth Csaba (1989B), ill. Koleszár Kázmér (1985A). Nagyon jó érzés megtapasztalni ebben a formában is a folytonosságot! Ezúton is gratulálunk a fiúknak!

Március 15-i ünnepély online

Ebben a nehéz időben is megemlékezünk diákjainkkal 1848-as eseményekről. Iskolánk ünnepélyét értelemszerűen csak online formában tarthatjuk meg. A 10.B osztály összeállítását szeretettel osztjuk meg itt is. A műsor megtekinthető ma este 18 órától, de a későbbiekben is visszanézhető lesz.

Barátsággal,

Barcza István (1987B)
titkár

Archívum