Idei jótékonysági bálunk bevétele rekordösszeg lett, 3 700 000 Ft, amellyel hátrányos helyzetű diákjainkat támogatjuk. Magunk is meglepődtünk az eredményen. Úgy tűnik, sokakat megérintett a téma. Hat diák egyévnyi taníttatási költségét jelenti ez az összeg, vagy más megközelítésben, egy hátrányos helyzetű diák teljes, hat évig tartó pannonhalmi tanulmányait fedezi.
Ezúton is köszönjük minden öregdiákunknak, aki eljött, vett tombolát, ezzel is segítve a jótékonysági célt. Különösen is köszönjük azoknak, akik anyagi támogatásukkal vagy tombolafelajánlásukkal segítették a bált.
Azt reméljük, hogy minden résztvevő jól érezte magát. Új színfolt volt, hogy sokan elhoztátok gyermekeiteket is a bálba. Annak is nagyon örültünk, hogy szép számmal eljöttek jelenlegi diákjaink szülei. Igazán családias együttlét volt. Kérjük, vigyétek a bál jóhírét az osztályban, ismerőseitek körében, hogy jövőre is együtt mulathassunk egy nemes cél érdekében.
Azoknak pedig, akik nem voltak, ajánljuk a báli fotókat itt:
https://photos.google.com/share/AF1QipNAp8DVF4ZyVsDKq01zHZAcH19n1B2v7I3K…,
vagy a Magyar Kurir oldalán megjelent cikket:
http://www.magyarkurir.hu/hirek/varatlan-rekorddal-fordult-finisbe-az-id….
Mellékletben a bál fővédnökének, Dr. Csermely Péternek találjátok a megnyitó beszédét.
Azt reméljük, hogy kedvet kaptok, hogy jövőre eljöjjetek.

Csermely Péter-2018-Bences-Bal-beszed